WYBIERZ OFERTĘ PROMOCYJNĄ DLA DOMU

Własna energia dla domu

EKOLOGICZNY PRĄD

Własny  prąd to szansa na to, aby  uczynić  Twój  dom bardziej ekologicznym i ekonomicznym. Dzięki  nowoczesnym rozwiązaniom możesz  mieć własny prąd  bez obaw o przerwy w jego dostawie. Co więcej, na korzystaniu z  odnawialnych źródeł energii zyskuje nie tylko nasze  środowisko, ale także  i przede wszystkim nasz budżet domowy.

Dzięki wyposażeniu we własny prąd, możesz  stać się chociażby bardziej niezależnym i zaoszczędzić nawet do 90 % na niższych rachunkach za prąd.

Domowe  elektrownie  słoneczne  wyprodukują  prąd  elektryczny dla Twoich  potrzeb w domu.  Ale  jeśli Twoja  elektrownia będzie produkować  większe ilości prądu, niż te których potrzebujesz, masz wtedy  możliwość odsprzedania  go do sieci energetycznej. 

Nowoczesne, zamontowane na własnym dachu źródło taniego prądu, to wręcz wymarzone rozwiązanie dla każdego kto ma lub buduje swój dom.

Pamiętaj !  Zawsze dobieramy instalacje najbardziej uzasadnioną technicznie i ekonomicznie.  Zapewnimy  najwyższą jakość wykonania i szybki termin instalacji w Twoim domu. 

Jak działa fotowoltaika

Panele fotowoltaiczne produkują prąd stały, więc aby korzystać z energii elektrycznej musimy zainstalować falownik (inwerter), który zmieni prąd stały paneli fotowoltaicznych na prąd zmienny  taki jak w Twoim gniazdku. Dzięki wyższemu napięciu darmowy prąd ze słońca wypiera z domu prąd sieciowy, jego nadwyżka trafia natomiast do sieci energetycznej.

Dzięki panelom słonecznym możesz bez ograniczeń  oświetlić swój ogród , teren przy domu  lub naładować samochód,  budując przydomową stację fotowoltaiczną. 

 

Finansowanie

Realizacja

Konsultacja

Przyjrzymy się Twoim potrzebom i ocenimy możliwości techniczne. Zaproponujemy różne warianty finansowania.

Plan

Przedstawimy plan realizacji, kilka wariantów technicznych i ekonomicznych oraz umowę

Montaż

Zamontujemy wybraną instalację w ustalonym terminie

Gotowe !

Skompletujemy dokumentację powykonawczą i podłączymy instalację do sieci energetycznej